ZiskejZdravi.cz

Žvýkání oleje vytahuje škodliviny z těla

Pokud chcete pomoci svému tělu v detoxikaci, vyzkoušejte jednoduchou, praktickou a levnou metodu žvíkání oleje. Dříve než se ráno nasnídáte a vyčistíte zuby dejte si do úst olej, který budete chvíli žvíkat, a který na sebe nabalí škodlivé látky z vašeho těla.

Žvýkání oleje je léčebná metoda, která je velmi jednoduchá. Tato terapie, která má svůj původ v Rusku, je nejefektivnější, pokud se používá slunečnicový za studena lisovaný bio olej. Olej se žvýká v puse a cumlá asi 10-20 minut. Olej se smíchá se slinami a pomalu se přemění na jakoby mléčnou tekutinu. Po žvýkání se musí opět vyplivnout, protože na sebe navázal jedovaté substance, které se shromáždily v ústech a krční oblasti. Toto žvýkání oleje funguje jako očišťující proces.

Příznaky pro žvýkání oleje jsou široké:

dýchací problémy: kašel, bronchitida, chřipka, angína, astma

zánět dutiny ústní a bolesti krku, zánět dásní, paradentóza, zánět mandlí

hlava: suché oči, pálivé oči, zánět očních spojivek

srdeční arytmie, trombóza, nepravidelná cirkulace

ekzém, neurodermitida, podráždění kůže, akné, psoriáza

problémy s trávením, bolesti žaludku, vředy

infekce močového ústrojí, nemoci způsobené plísněmi

Proč je použití tak širokosáhlé?

Neustálé žvýkání stimuluje brzlík (centrum imunity) Slinné žlázy nefungují pouze jako trávicí orgány, ale také pomáhají vylučovat jedy (je zvýšená cirkulace krve) Žvýkání stimuluje lymfatický systém, zvláště v oblasti hlavy, což závisí na pohybu svalů tváře, krku atd. Žvýkání napomáhá otevření dutin a funguje to jako skvělá auto drenáž.

Může se používat i jiný olej?

Ano, ale slunečnicový je nabitý fotony, což jsou malé částečky naplněné světelnou energií, a jsou uloženy v polynesaturovaných mastných kyselinách oleje.

Jak olej žvýkat:

2 nebo 3krát denně si dáte do pusy čajovou lžíci oleje. Za deset lépe však za 20 minut to vyplivněte a vyčistěte si zuby. Nikdy olej nepolykejte.

Odkud se to všechno vzalo?

Mudr. Karach hovořil o této úžasné léčbě na konferenci celo ukrajinské unii onkologů. Hovořil o skvělém léčivém procesu pro lidské tělo za použití slunečnicového oleje. Výsledky této léčby vyvolaly údiv a pochyby, ale experimenty s olejovou terapií, kdy každý může vidět výsledek sám na sobě, přesvědčí každého osobně.

V našich ústech je nerovnováha mikrobů a bakterií, které by byly pro člověka prospěšné, a žvýkáním oleje se takto vyřeší mnohé nemoci lidského organismu. Podle doktora Karacha by člověk mohl žít jednou tolik, kdyby používal přirozené metody prevence a léčby.

Tato léčba léčí bolesti hlavy, bronchitidy, bolesti zubů, trombózy, ekzémy, vředy, střevní problémy, srdeční a ledvinová onemocnění, encefalitidy a ženské problémy. Znemožňuje růst nádorů. Léčí chronické nemoci krve, ochrnutí a nemoci nervů, nemoci žaludku, plic a jater a také nespavosti.

Proto doktor Karach říká, že je takto možné vyléčit mnohé nemoci, také ty, které jsou způsobeny jedovatými chemickými drogami.

Doktor Karach říká, že tato metoda působí na organismus i preventivně. To je zvlášť důležité pro nádorová a srdeční onemocnění. Doktor Karach dosvědčuje: „S touto olejovou terapií jsem vyléčil svůj chronický problém s krví, trpěl jsem jím 15 let. Během tří dnů mne to vyléčilo i akutní artrózu, kvůli které jsem musel ležet v posteli.

Když doktor Karach zkoumal vyžvýkaný olej pod mikroskopem, zjistil přítomnost tolika mikrobů a jedů, kterých se pacient zbavoval a s postupem léčby se obsah víc a víc snižoval.

Takže jelikož je nejlépe začít hned ráno po probuzení, před jídlem, proč nezačít už zítra ráno?

Takové jednoduché léčebné prostředky, které nám poskytuje příroda nejsou samozřejmostí. Je to dar velké moudrosti a lásky našeho Stvořitele. On věděl, že je budeme potřebovat. Kromě žvýkání oleje jsou to další prostředky jako je čárkl dřevěné uhlí, které také odvádí z těla veškeré škodliviny a léčí záněty, jedlá soda do koupele (ne vnitřně), hydroterapie, bylinky atd. a s když k těmto prostředkům připojíme víru v Ježíše Krista a modlitbu jejich účinek může být požehnán.

Další informace a odkazy ohledné této léčby (v angličtině) http://www.oilpulling.com

Text: Nasezdravi.info

 

 Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Přírodní léčba - jak využívat sílu přírody

Přírodní léčba - jak využívat sílu přírody