ZiskejZdravi.cz

Účinná lázeň pro neštovice

Neštovice jsou v dnešní době nemocí, která již není tolik obávaná, přesto dokáže v některých případech napáchat škody, kdy puchýřky končí jizvičkami a období této nemoci je dosti nepříjemné. Čárkl dokáže podle této zkušenosti toto období i následky minimalizovat.

Začalo to poznenáhlu. Pak přišla vyrážka a nakonec už bylo jasné, že se jedná o neštovice. Nejprve se objevily na 4-letém chlapci, kterému jich napočítali jen 75 na obličeji. Jeho matka znala některé z použití aktivovaného uhlí a rozhodla se pro drastickou léčbu. Napustila vanu a do ní vysypala půl šálku uhlí a do ní naložila svého trpícího chlapce. Svědění se téměř okamžitě uklidnilo. Pak ještě absolvoval 1 lázeň s uhlím večer, další 3 příští den, 2 v neděli a jednu v pondělí a úterý. V té době již všechna ložiska téměř zmizela a nezůstaly téměř žádné jizvy. A jak se mu líbila taková lázeň? Jeho komentář byl: „Hlavně že už to nesvědí!"

 

Tyto příběhy jsou jen ukázkami z mnoha zkušeností s použitím aktivovaného uhlí. Je na místě říci, že doba podívat se, kde se dá aktivované uhlí sehnat, není ve chvíli, kdy se objeví problém. Musí být po ruce, abychom náhlé zdravotní potíže mohli účinně a rychle zvládat.

 

Výňatek z brožury: „Reformation herald publishing Association"

 

 Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Přírodní léčba - jak využívat sílu přírody

Přírodní léčba - jak využívat sílu přírody