ZiskejZdravi.cz

Vyléčení akutní reakce po bodnutí včelou

Alergických reakcí přibývá a takové bodnutím včelou může být pro mnohé velmi nebezpečné. Čárkl je přírodním prostředkem, který dokáže alergickou reakci poměrně rychle zklidnit.

Jedna pacientka byla vysoce alergická právě na včelí bodnutí. Vždy reagovala velkým otokem. A protože její otec byl včelařem, setkala se za své dětství s mnoha bodnutími. Její stav se postupně stále zhoršoval. Až jednou včelí bodnutí způsobilo, že celá natekla a nemohla dýchat. Tehdy ji lékař varoval, že další bodnutí by mohlo být smrtelné. Tak se jí podařilo vyhnout se včelám na několik let, až ji jednou opět nečekaně píchla včela do ruky. Kolem toho místa se okamžitě začal rozšiřovat alergický otok, žena se celá silně potila a začala jí silná bolest hlavy. Naštěstí tehdy byla v kontaktu s přítelkyní, která na včelí bodnutí přiložila zábal z dřevěného uhlí - čárklu. Během několika minut ta nejsilnější alergická reakce opadla a bolest zmizela. Pacientka si myslela, že je tedy vše v pořádku a zábal odstranila, avšak během 10 minut se příznaky opět vrátily. Naštěstí po další aplikaci zábalu a jeho 4 hodinovém působení se již další alergické symptomy neobjevily.

 

Výňatek z brožury: „Reformation herald publishing Association"

 

Z pera průkopnice zdravého životního stylu Ellen Whiteové:

Uhlí odstraňuje otok

Ve čtvrtek zavolali sestru X, aby se podívala, zda by mohla udělat něco pro nejmladšího syna bratra X. V té době mu bylo 18 měsíců. Po několik dní již trpěl bolestivým otokem kolene, způsobeným píchnutím nějakého jedovatého hmyzu. Přiložili tehdy na koleno rozmělněné dřevěné uhlí se lněným semínkem v zábalu a okamžitě se dostavil výsledek. Předtím dítě plakalo bolestí celou noc, ale když aplikovali zábal, klidně spalo. Dnes se na malého byla dívat dva krát. Otevřela otok na dvou místech a vyteklo z něj velké množství žlutého hnisu s krví. Utrpení dítěte ale skončilo. Děkujeme Bohu za to, že nás učí používat jednoduché prostředky v našem dosahu, abychom mohli odstranit bolest a její příčinu. MS 68, 1899Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Přírodní léčba - jak využívat sílu přírody

Přírodní léčba - jak využívat sílu přírody