ZiskejZdravi.cz

Odstranění plynatosti čárklem - studie

Raymond Hall, PhD., z Lékařské University Loma Linda v Kalifornii vybral 30 dobrovolníků pro svou studii o Účinku aktivovaného uhlí - čárklu proti střevní plynatosti.

Střevní plyn byl měřen po jídle s nízkou produkcí plynů a potom po jídle s následnou vysokou tvorbou plynů. 15 studentů obdrželo jako lék aktivované uhlí a 15 studentů placebo. Skupina, užívající uhlí neměla více měřitelných plynů, než jako tomu bylo v případě jídla s nízkou produkcí plynů. Zatím ale skupina, která užila pouze placebo trpěla velkou plynatostí. Dr. Hall vysvětluje, že „aktivované uhlí snižuje množství plynů buď absorbcí plynů samotných nebo adsorbcí intestinálních bakterií, které plyn vytváření." Závěrem pak doporučuje, že „pokud má člověk problém s plynatostí, je tento prostředek hoden vyzkoušení."

 

Výňatek z brožury: „Reformation herald publishing Association"

 

Z pera průkopnice zdravého životního stylu Ellen Whiteové:

Dřevěné uhlí a olivový olej

Řeknu Ti něco o mé zkušenosti s dřevěným uhlím, jako lékem. Pro některé formy zažívacích obtíží je to lepší než léky. Malé množství olivového oleje, do kterého byl zamíchán tento prášek má tendenci hojit a pročišťovat. Já jsem si ověřila, že to funguje úžasně...Vždy studuj a vyučuj jak používat ty nejjednodušší léky, které jsou v dosahu obyčejných lidí, a pak můžeš očekávat, že bude následovat zvláštní Boží požehnání. Dopis 100, 1903Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Přírodní léčba - jak využívat sílu přírody

Přírodní léčba - jak využívat sílu přírody